Амбър Хърд с шокиращо изявление за Джони Деп: Все още го обичам

Странно признание направи Амбър Хърд в предаването The Today Show на NBC в сряда, 15 юни, броени дни след произнасянето на присъдата по делото за клевета на Джони Деп. На 1 юни съдебното жури на съда във Феърфакс от процеса по делото на Джони Деп срещу Амбър Хърд прие, че актрисата действително е нанесла вреда на известния си бивш съпруг в статия във вестник “Вашингтон пост”, публикувана през 2018 г. Осъдена да заплати повече от 8 милиона долара обезщетение, актрисата все още изглежда решена да продължи битката си с Деп. Юристите от екипа на звездата от “Аквамен” намекват, че актрисата е твърдо решена да обжалва това решение на съда. В интервюто за NBC Хърд повтаря обвиненията си срещу бащата на Лили-Роуз и Джак, като заявява, че ще се придържа към твърденията си “до смъртта си”.

Актрисата споделя, че е била наранена от отношението към нея в социалните мрежи след процеса, както и от адвокатката на Джони Деп Камил Васкес. Въпреки това, когато става въпрос за самия Деп, Амбър Хърд е по-мила. Въпреки ужасната война между бившите съпрузи, съпътстваща шестседмичния съдебен процес, Хърд ззаявява, че “не е имала намерение да навреди” на Джони Деп и дори твърди, че “все още го обича”. “Обичах го с цялото си сърце и се опитах да направя всичко възможно, за да запазя една дълбоко разрушена връзка, но не успях”. “Може да ви се струва трудно за разбиране, но всъщност е доста лесно, ще го разберете, ако някога сте обичали”, добави Амбър. 36-годишната актриса смята, че е направила всичко възможно, за да “защити себе си и истината”. Може би това е достатъчно, за да накара лагера на Джони Деп да реагира…

Related Articles

Responses

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial